Skip links

Kahvecioğlu ailesi beyaz eşya sektörüne 1983 yılında AEG yetkili servisi olarak Menemen’de başlamıştır. 1996 yılı itibari ile Bosch, Siemens ve Profilo markalarının beyaz eşya yetkili servisi olarak kendini yenilemiştir.

Kurucuları Can Kahvecioğlu ve Ercan Kahvecioğlu kardeşlerin olduğu firma 2015 yılında beyaz eşya servis hizmetlerini sonlandırarak 32 sene sürdürdükleri hizmet görevini beyaz eşya perakende sektöründe devam ettirmeye karar vermişlerdir. Kaliteyi, hizmeti ve güveni kendilerine yol haritası alan firmamız sektöre piyasanın üst segment markalarından olan Siemens Ev Aletleri ile adım atmıştır. Yıllardan gelen birikimi; yüksek iş ahlakı ve güvenilirlik prensipleri doğrultusunda kısa sürede iş ortaklarının ilk tercihi olmayı ve sektöre değer katan bir firma olmayı başarmıştır.

Uzun süreli ve sürdürülebilir ilişkiler organize etmek için faaliyet gösteren firmamız iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedef alarak sektöre isimlerini kanıtlamış , varlıklarını duyurmuş ve pazara yön veren Uğur derin dondurucu ve İklimsa firmalarıyla beklentilere maksimum seviyede cevap verebilmek için 2019 yılı itibari ile güçlerini birleştirerek Menemen’de yeni mağazasında evinizin ihtiyacı olan beyaz eşya ürünleri için hizmet göstermektedir.

Kahvecioğlu DTM; son kullanıcıya kaliteli, güler yüzlü ve sürdürülebilir hizmet ulaştırmayı kendisine ilke edinmiştir.

Önceliği müşteri memnuniyeti olan KAHVECİOĞLU DTM’nin hedefi kaliteli hizmetten, iş ahlakından ve en önemlisi GÜVEN hissiyatından ödün vermeden sektöre değer katarak büyümektir.

Yüzünde gülümseme olmayan esnaf olamaz;

Sözüyle 36 yıllık geçmişlerinde olduğu gibi günümüzde de aynı lokasyonda faaliyet göstermekteyiz. Edindiğimiz birikim ile son kullanıcıya doğru hizmeti verebilmek için kurumsal kültür ile yıllardır değer yargılarımızı var eden esnaflık kültürünü bir araya getirmeyi kendimize ilke benimsemekteyiz.